~ Besucher online kostenlos eintragen

Osrodek szkolenia kierowców Spoko. Dorota Piekarz

Nauka jazdy Sosnowiec

Ulica/ numer
Lenartowicza 108
Kod pocztowy / Miejscowość
41-219 Sosnowiec
Telefon
0500 203020

Informationen

Osrodek szkolenia kierowców Spoko. Dorota Piekarz hat nichts hinterlegt.

Reviews

Write a review
33 Review, In average 4.88
 • Ewelina F. wrote on 5

  Super

  Polecam OSK SPOKO! !Pani Dorotka mega sympatyczna osoba a zarazem świetna instruktorka! Dziękuje i pozdrawiam

  Comment
 • K. wrote on 5

  K.

  Polecam nauke w "SPOKO",instruktorzy są bardzo dobrze przygotowani do nauczania jazdy przyszlych kierowców,sa sympatyczni i bardzo cierpliwi. Serdecznie polecam nauke w tym ośrodku! :)

  Comment
 • Artur wrote on 5

  Najelpsze!

  No zdecydowanie polecam! Prawko zdane za pierwszym razem :) SPOKO jest SPOKO! Pan Grzesio i Pani Dorota nauczyli mnie jazdy od A do Z :) Jeżeli robić prawko to tylko w SPOKO!

  Comment
 • izaa wrote on 5

  izaa

  Zdałam za drugim razem ze względu na nerwy. ;) Pani Dorotka świetny instruktor z niesamowitym przygotowaniem! Szczerze polecam!

  Comment
 • Jarek wrote on 5

  SUPER

  Osrodek jak sama nazwa wsakzuje jest naprawde SPOKO :) instrktorzy bardzo profesjonalni. W szczególności Pani Dorotka, bardzo dobre podejscie do kursantow, wspaniala atmosfera a zarazem nauka. Polecam wszystkim.

  Comment
 • Aneta wrote on 5

  Dziękuję!

  Polecam OSK SPOKO wszystkim przyszłym kierowcom. Pani Dorota jest bardzo dobrym, doświadczonym instruktorem,poważnie podchodzącym do swojej pracy. Potrafi przekazać wiedzę, jest cierpliwa i wyrozumiała. Pełen profesjonalizm. Dzięki niej zdałam egzamin i za to serdecznie dziękuję. Gdyby wszyscy instruktorzy starali się tak jak Pani Dorota, zdawalność na pewno by wzrosła. Andzia

  Comment
 • anonym wrote on 5

  polecam

  Wszystkim kandydatom którzy zastanawiają się nad wyborem ośrodka polecam OSK SPOKO. Nazwa mówi sama za siebie. Doświadczenie, cierpliwość i wyrozumiałość instruktorów z pewno pozwolą Wam się dobrze przygotować do egzaminu oraz umilą godziny spędzone w samochodzie. Gdybym miała jeszcze raz wybierać bez wahania wybrałabym tą szkołę ponownie. Serdecznie polecam.

  Comment
 • Magda L wrote on 5

  Polecam!

  Super instruktorka Pani Dorotka, bezstresowo podchodzi do kursantów, miła atmosfera,ja wspominam bardzo dobrze cały kurs,zawsze chętnie wsiadałam do auta mając obok Panią Dorotkę - wcześniej bałam się wsiąść do auta i byłam pewna, że się nie nadaję, zdałam niedawno praktyczny egzamin i cieszę się,że trafiłam do "SPOKO" dziękuję za wszystko i za całe wsparcie przed każdym egzaminem Pani Dorotki, nie można zapomnieć o kursie teoretycznym, również bardzo miła atmosfera , Pan instruktor bardzo dobrze nas przygotował - ja zdałam teoretyczny egzamin za pierwszym razem! także warto skorzystać z OSK"SPOKO" Polecam!!

  Comment
 • Monia wrote on 5

  Dziękuję !!! :)

  SUPER. Zdałam za drugim razem, ale tylko dlatego, że za pierwszym zjadły mnie nerwy. Pani Dorotka- super instruktorka, jak nikt tłumaczyła, cierpliwie powtarzała, jak była potrzeba to i tysięczny raz, aż zrozumiałam.
  Gorąco polecam OSK SPOKO!!!BARDZO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE

  Comment
 • monia wrote on 5

  POLECAM OSK SPOKO !!!

  Ukończyłam kurs w OSK SPOKO i gorąco polecam wszystkim przyszłym kandydatom na kierowcę ten ośrodek. Wykłady z teorii prowadzi wspaniały wykładowca Pan Jarek , który świetnie tłumaczy i obrazowo na konkretnych przykładach pokazuje co i jak. Praktyka - najwspanialsza instruktorka Pani Dorotka - Osoba posiadająca ogromną wiedzę , cierpliwość , wyrozumiałość , poczucie humoru. Naprawdę z wielką przyjemnością siadałam za kierownicą mając obok siebie tak wspaniałą instruktorkę. Bardzo , bardzo polecam OSK SPOKO !!!! dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie...

  Comment
 • Edyta P wrote on 5

  POLECAM

  Polecam OSK SPOKO właśnie dzięki radom Pani Dorotki zdałam dzisiaj za pierwszym razem praktykę.Polecam jeszcze raz

  Comment
 • K.K wrote on 5

  OSK SPOKO

  Z całą stanowczością i odpowiedzialnością polecam OSK SPOKO jako profesjonalny ośrodek dla przyszłych kierowców. Pani Dorotka cudowna instruktorka, która podchodzi do kursanta z ogromną cierpliwością, stoickim spokojem tłumacząc wszystko w sposób prosty i zrozumiały jak dla laika. Pan Andrzej złoty instruktor do tego przesympatyczny człowiek, opanowany, ale i wymagający nie tylko nauczył mnie opanowania za kierownicą ale i perfekcyjnego parkowania i wszelkich manewrów. Fakt wycisnął ze mnie siódme poty :) ale parkowanie, jazda tyłem czy inne manewry stały się czystą przyjemnością. Skupia na kursancie 100% uwagi i dostrzeże najmniejszy błąd, który potem do oporu szlifuje ;) Oprócz tego... co ważne .. przygotował mnie psychicznie i merytorycznie do egzaminu jako wydarzenia ale i podejścia do egzaminatorów. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA I POZDROWIENIA DLA OSK SPOKO!:) :*

  Comment
 • Kasia. K wrote on 5

  POLECAM!

  Z całą stanowczością i odpowiedzialnością polecam OSK SPOKO jako profesjonalny i jedyny w swoim rodzaju ośrodek dla przyszłych kierowców! Pani Dorotka cudowna instruktorka, która podchodzi do kursanta z ogromną cierpliwością, i stoickim spokojem tłumacząc wszystko w sposób zrozumiały i prosty dla laika. Pan Andrzej złoty instruktor nie tylko nauczył mnie spokoju, opanowania za kierownicą ale i perfekcyjnego parkowania przodem tyłem skośnie ;)).Fakt .. wycisnął ze mnie siódme poty ale parkowanie i wszelkie manewry stały się czystą przyjemnością:)) Oprócz tego...co bardzo ważne... przygotował mnie psychicznie i mertyorycznie do egzaminu jako do wydarzenia, ale i podejścia do egzaminatorów. SERDECZNE POZDORWIENIA I PODZIĘKOWANIA DLA OSK SPOKO.

  Comment
 • anonym wrote on 5

  : )

  Bardzo polecam ośrodek "SPOKO". Dzięki radom i nauce pani Doroty zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Zachęcam do zapisania się na kurs do właśnie tego ośrodka.

  Comment
 • anonym wrote on 5

  : )

  Polecam wszystkim ośrodek "SPOKO". Dzięki pani Dorocie zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Jest miła atmosfera podczas kursu i wszystko jest dobrze wytłumaczone, naprawdę warto zapisać się własnie do tego ośrodka.

  Comment
 • Justyna wrote on 5

  Dziękuje

  Bardzo polecam ośrodek "SPOKO", dzięki pani Dorocie zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Podczas szkolenia jest miła atmosfera i wszystko jest dokładnie tłumaczone. Naprawdę warto zapisać się do tego ośrodka.

  Comment
 • Kinga wrote on 5

  :)

  Super. Polecam gorąco. Zdałam za drugim razem, ale tylko dlatego, że stres mnie zjadł na pierwszym egzaminie ;p Pozdrowienia dla pani Doroty! ;)

  Comment
 • EWA - SOSNOWIEC wrote on 5

  PODZIĘKOWANIE

  Panu Andrzejowi,

  Serdeczne podziękowanie za włożoną pracę, wpojenie mi bardzo dobrych nawyków, staranności, przepisów oraz miłą i spokojną atmosferę podczas lekcji nauki jazdy samochodem.

  Bez zaangażowania Pana Andrzeja, wielkiej pracowitości, wiedzy i doświadczenia byłoby mi znacznie trudniej podołać tym obowiązkom i w tak krótkim czasie nauczyć się jeździć samochodem.

  Panie Andrzeju, jeszcze raz składam Panu gorące podziękowanie.
  Pozdrawiam również Małżonkę Pana Andrzeja i życzę sukcesów.

  Jednocześnie wszystkim Państwu polecam z dumą tę wspaniałą sosnowiecką szkołę nauki jazdy samochodem,
  Ośrodek Szkolenia Kierowców - SPOKO, SPOKO, SPOKO !!!

  Sosnowiec, dnia 11 lipca 2013 r.

  Comment
 • anonym wrote on 5

  DZIĘKUJĘ! :)

  Bardzo polecam, świetna szkoła, a tak mało o niej słychać.. Początkowo kurs miałam w innym sosnowieckim ośrodku i nie umiałam nic, zajęcia miałam co 2 tygodnie. Wymagali, ale nie uczyli, byłam pod straszną presją, stresowałam się na każdych zajęciach i, jak można było przewidzieć, nie zdałam pierwszego egzaminu. ALE potem zdecydowałam się na dodatkowe jazdy w SPOKO. Zupełnie inne podejście do człowieka, bez stresu, bardzo porządnie. Pan Andrzej zawsze potrafił wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Dopiero wtedy nauczyłam się naprawdę jeździć autem. W dodatku jazdy mogłam umawiać praktycznie codziennie, i to nie z miesięcznym wyprzedzeniem. Większość jazd miałam z panem Andrzejem, ale jeździłam również z panią Dorotą, za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Oczywiście egzamin zdany śpiewająco:)

  Bardzo bardzo dziękuję:))

  Comment
 • Kamila wrote on 5

  Dziękujee !

  Jak najbardziej polecam wszystko profesionalnie i tak jak trzeba !! chodziłam do szkoły gdzie indziej i egzaminu się nie udało zdać a po 3 godzinach w SPOKO udało mi się go zdać odrazu !

  Comment
 • Aga wrote on 5

  Dziękuję!

  Jak to miło wiedzieć, że jednak jest ktoś, kto nie traktuje człowieka jak "debila" a za jednym razem tłumaczy wyrozumiale krok po kroku jak dziecku. Kiedyś kilka razy podchodziłam do egzaminu z prawa jazdy i już prawie zwątpiłam w swoje umiejętności. Pan Andrzej sprawił, że motoryzacyjny Feniks we mnie powstał z popiołów!!! Kocham motoryzację i dzięki niemu kocham ją jeszcze bardziej a z uwagi, że w rodzinie od pokoleń byli zawodowi kierowcy-dumnie mogę być następną osobą, która co najmniej "B" ma! Zdałam wreszcie egzamin i już nie czułam się jak poprzednio jak ofiara w puszce ale jak Pani tego auta! NAPRAWDĘ Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!!! Nawet tym, którzy już się poddali psychicznie :) DZIĘKUJĘ !!!

  Comment
 • anonym wrote on 5

  Dziękuję!

  Jak to miło wiedzieć, że jednak jest ktoś, kto nie traktuje człowieka jak "debila" a za jednym razem tłumaczy wyrozumiale krok po kroku jak dziecku. Kiedyś kilka razy podchodziłam do egzaminu z prawa jazdy i już prawie zwątpiłam w swoje umiejętności. Pan Andrzej sprawił, że motoryzacyjny Feniks we mnie powstał z popiołów!!! Kocham motoryzację i dzięki niemu kocham ją jeszcze bardziej a z uwagi, że w rodzinie od pokoleń byli zawodowi kierowcy-dumnie mogę być następną osobą, która co najmniej "B" ma! Zdałam wreszcie egzamin i już nie czułam się jak poprzednio jak ofiara w puszce ale jak Pani tego auta! NAPRAWDĘ Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!!! Nawet tym, którzy już się poddali psychicznie :) DZIĘKUJĘ !!!

  Comment
 • Agnieszka wrote on 5

  Dziękuję

  Jak to miło wiedzieć, że jednak jest ktoś, kto nie traktuje człowieka jak "debila" a za jednym razem tłumaczy wyrozumiale krok po kroku jak dziecku. Kiedyś kilka razy podchodziłam do egzaminu z prawa jazdy i już prawie zwątpiłam w swoje umiejętności. Pan Andrzej sprawił, że motoryzacyjny Feniks we mnie powstał z popiołów!!! Kocham motoryzację i dzięki niemu kocham ją jeszcze bardziej a z uwagi, że w rodzinie od pokoleń byli zawodowi kierowcy-dumnie mogę być następną osobą, która co najmniej "B" ma! Zdałam wreszcie egzamin i już nie czułam się jak poprzednio jak ofiara w puszce ale jak Pani tego auta! NAPRAWDĘ Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!!! Nawet tym, którzy już się poddali psychicznie :) DZIĘKUJĘ !!!

  Comment
 • Dominik wrote on 5

  Dziękuje! :)

  Zdałem za pierwszym razem i to zaledwie tydzień po wejściu nowych zasad! Pani Dorota nauczyła mnie wszystkiego na perfekt! Egzaminator nie miał zastrzeżeń! Polecam wszystkim serdecznie ośrodek! Nazwa "SPOKO" sama mowi za siebie :) Dziękuje jeszcze raz za nauczenie mnie tego wszystkiego! :)

  Comment
 • Dominik wrote on 5

  :)

  Zdałem za pierwszym razem i to zaledwie tydzień po wejściu nowych zasad! Pani Dorota nauczyła mnie wszystkiego na perfekt! Egzaminator nie miał zastrzeżeń! Polecam wszystkim serdecznie ośrodek! Nazwa "SPOKO" sama mowi za siebie :) Dziękuje jeszcze raz za nauczenie mnie tego wszystkiego! :)

  Comment
 • Magda wrote on 5

  DZIEKUJĘ !

  Zdałam egzamin za 1 razem i jestem bardzo zadowolona, pani Dorota nauczyła mnie bardzo dużo i z całego serca jej za to dziękuję, POLECAM!

  Comment
 • Marcin wrote on 5

  ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ośrodek zaje***** a pani Dorota jeszcze bardziej;) cudowna instruktorka egzamin zdany za 2 razem a pierwszy oblany z mojej własnej głupoty. Na prawdę ośrodek warty uwagi;) no i oczywiście pozdrawiam panią Dorotę;)

  Comment
 • Kamil wrote on 5

  Pozytywnie

  Jako były kursant Pani Doroty mogę z ręką na sercu polecić ten ośrodek:) Myślę że naprawdę wiele nauczyłem się podczas kursu w OSK "Spoko". Instruktorka zawsze skora do pomnocy, jazdy bezstresowe, super atmosfera oraz duża elastyczność w dopsowaniu godzin szkolenia. Podsumowując świetny kurs z profesjonalnym przygotowaniem do egzaminu:)
  Pozdrawiam Panią Dorotę:)

  Comment
 • Martyna N. wrote on 5

  Życiowo

  Nawiązując do kolegi krytyka... Owszem Pani Dorocie zdarzalo się SPORADYCZNIE zdenerwować i owszem ale wtedy i tylko wtedy kiedy ktoś palnął mega głupote. Ale jak dla mnie to jest na plus. Jak dziecko zrobi coś głupiego to rodzic ma jeszcze je za to pochwalić? Nie dostaje mega reprymende. A z jakim skutkiem? A takim, że więcej takiego błedu na przysłość nie popełni :)
  Ja złego słowa nie powiem i jestem mega zadowolona :)

  Comment
 • TOMEK wrote on 5

  Super

  PANI DOROTA JEST BARDZO DOBRA INSTRUKTORKĄ. NIE DZIWIE SIE ZE SIE DENERWUJE JEZELI KURSANT NOTORYCZNIE POOPELNIA GLUPIE BLEDY I NIE MYSLI. NA MNIE TEZ KRZYCZALA ALE DZIEKI TEMU JEZDZE OSTROZNIE A PRZEDWSZYSTKIM MYŚLE NA DRODZE. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I POLECAM. WIELE OSOB ZDAJE PO JAZDACH W OSK SPOKO. :)

  Comment
 • Marcin Góral wrote on 5

  Wielkie podziekowania

  jestem mega zadowolony ze wspolpracy z osrodkiem szkolenia kierowców SPOKO. zdalem egzamin za pierwszym razem bez wiekszego stresu bo bylem na niego dobrze przygotowany za co serdecznie dziekuje Pani Dorocie

  Comment
 • Agata wrote on 5

  ZADOWOLONA

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ; ) Pani Dorota ma bardzo fajne podejście do kursantów,jest miła i sympatyczna.Znam instruktorów,którzy doprowadzali kursantów do płaczu-ciekawe co o nich by Pan napisał? SERDECZNIE POLECAM TEN OŚRODEK SZKOLENIA !!! ; )

  Comment
  JA replied on 2012-04-05

  Łatwo wywnioskować, że komentarz został napisany osobiście przez samą instruktorkę. Teza jest tendencyjna i małowiarygodna. Skoro inne osoby byłyby zadowolone to by o tym wcześniej pisały. Powyższy komentarz pojawił się tylko dlatego, żeby obalić tezę postawioną przez Pana Pawła. Podpisuję się po jego słowami obiema rękoma!!! Jak ktoś che ryzykować to niech się zapisze do wspomnianej pseudoinstruktorki :D

 • Paweł wrote on 1

  Rozczarowany

  Niestety bardzo się rozczarowałem Panią Dorotą. Ta osoba nie rozumie, że kursant ma prawo do popełniania błędów. Oczywistym chyba jest, że każdy zapisuje się na kurs i płaci za jazdy po to, aby się nauczyć a jako osoba mająca egzamin dopiero przed sobą nie jest jeszcze "mistrzem kierownicy". Wystarczy mieć 100IQ, żeby sobie zdawać z tego sprawę. Ta instruktorka niestety tego nie rozumie i błędów nie toleruje. Najwidocznej liczy na uczestnictwo "zawodowych kierowców", bo w głównej mierze przejmuje się tylko tym, żeby uczeń nie zniszczył Jej "osobistego" samochodu (chodzi o to, że nie jest on własnością ośrodka). Ponadto łatwo się unosi, jest niecierpliwa i nie panuje nad emocjami. Szczerze ODRADZAM!

  Comment
  Aleksandra S. replied on 2012-10-12

  Bardzo porządna szkoła nauki jazdy dla przyszłych kierowców- ludzi którzy chcą się nauczyć jeździć nie tylko przeciętnie ale i bardzo dobrze. Instruktor wymagający ale zawsze skory do pomocy, udzielający porad i wskazówek dopóki człowiek nie zapamięta (nauka bezstresowa). Polecam wszystkim którzy oczekują czegoś więcej od tego typu szkół i chcą mieć porządnie i mądrze uczącego instruktora. Tutaj dostaną to czego oczekują. Gdyby było więcej takich instruktorów.. drogi byłyby bezpieczniejsze...

  Ps. Nauka jazdy to kurs dla ludzi dorosłych a nie dla dzieci które tak jak w przedszkolu- gdy pani na nich nakrzyczy.... wzywają rodziców.
  Jeśli ktoś boi się zniecierpliwienia instruktora to niech zacznie go słuchać bo na tym nauka polega, ... a jeśli nie... to niech zrezygnuje z nauki jazdy i zacznie jeździć autobusem :P
  Praca instruktora nie polega na głaskaniu po główce tylko na sposobie przekazania tego co najważniejsze aby dobrze prowadzić. Jak krzyczy... to znaczy że robię coś źle kolejny raz... i trzeba zagryźć zęby ... (a niech sobie krzyczy skoro dzięki temu czegoś mnie nauczy).
  Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego że aby nauczyć się dobrze jeździć należy nie tylko wymagać od instruktora ale i od siebie...trzeba włożyć dużo pracy i pokory.
  Ci ludzie - instruktorzy mają ciężkie zadanie- nauczyć jeździć każdego, kto ich o to poprosi.. i nie patrzą na to czy ta osoba się nadaje czy nie, bo uczą nas dla naszego własnego bezpieczeństwa na drodze.
  Łatwo jest oczerniać kogoś jeśli samemu nie włożyło się choć trochę starań aby się nauczyć!! Opanujcie się ludzie!!!
  Pozdrawiam

More Nauka jazdy in your neighbourhood

nearby locations

Ähnliche Branchen in der Umgebung

Your review for Osrodek szkolenia kierowców Spoko. Dorota Piekarz

* * * * *
Cancel Submit your Review

Comment this review

Cancel Submit your Review